باز اکنون > روان آکادمی > پاورپوینت اختلال لالی انتخابی l سلکتیو میوتیسم

اختلالات اضطرابی چه نوع اختلالاتی هستند ؟

همه ی ما در بسیاری از موقعیت های زندگی به طور طبیعی احساس اضطراب می کنیم . مثلا پیش از یک امتحان مهم یا سخنرانی در جمع همکاران . اکثر رفتارهای اضطرابی رفتارهای کاملا طبیعی و به صورت واکنش های سازگارانه هستند که به ما کمک می کنند تا در شرایط دشواری که برایمان پیش می آید به طور صحیح عمل کنیم . اما گاهی اضطراب آنقدر شدید است یا آنقدر با رویداد ها و موقعیت های نامناسب همراه می شود که برای فرد مشکل ساز و ناسازگارانه جلوه می کند . اینجاست که احتمالا اختلالات اضطرابی ایجاد می شود . اختلال اضطرابی یا anxiety disorder عبارت است از یک حالت روانی یا بر انگیختگی شدید که ویژگی های اصلی آن عبارتند از : ترس – تردید و نگرانی مفرط


باز اکنون

علائم و انواع اختلالات اضطرابی

انواع

علائم فیزیولوژیکی

علائم روانشناختی

این بلوز زنانه دارای یقه برگردان و آستین های بلند است
دارای فرم معمولی پارچه لباس راه راه است
قد پشت لباس بلندتر از جلوی آن است
دو عدد جیب روی بلوز قرار گرفته است
توسط یک ردیف دکمه از جلو بسته می شود
مناسب استفاده روزمره
پست پیشتاز : این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.
باز اکنون
در پاور پوینت مورد نظر به بررسی یکی از انواع اختلالات اضطرابی به نام سلکتیو میوتیسم یا لالی انتخابی می پردازیم و ضمن توضیح این اختلال ویژگی های کودکان مبتلا به این اختلال – معیار های تشخیصی DSM-۵ برای این اختلال – شیوع – علل و سبب شناسی و درمان آن را بررسی می کنیم .
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.