باز اکنون > روان مقاله

 هر آنچه نیاز دارید در اختیار شماست

درمان افسردگی شدید به کمک رژیم غذایی

درمان افسردگی شدید به کمک رژیم غذایی

بطور کلی روش‌های زیادی برای بهبود سلامت روانی وجود دارند که یکی از این راه ها خوردن غذاهای مناسب و خواب کافیست که از همه مهم‌تر هستند. در اینجا لیست چند ماده غذایی به همراه خواص آنها را برای شما آمده کردیم که با مصرف آنها میتوان به کاهش ابتلا به افسردگی و درمان آن کمک کرد.

زبان بدن افراد دروغگو

زبان بدن افراد دروغگو

آیا میدانستید با استفاده از زبان بدن افراد میتوانید از صحت حرف های آنها اطمینان پیدا کنید یا بلعکس با استفاده از یکسری حالات بدن میتوانید دست افراد دروغگو را رو کنید؟
پس با همراه باشید تا ما راهی آسان برای تشخیص این دسته از افراد به شما یاد بدهیم.

نحوه شناسایی سبک های دلبستگی در اولین قرار ملاقات

نحوه شناسایی سبک های دلبستگی در اولین قرار ملاقات

چقدر می خواهید برای اینکه بفهمید ایا شخصیت شما با پارتنر احساسیتان رابطه سازگاری هست یا نیست وقت بگذارید؟ اگر بتوانید همه این زمان را ذخیره کنید و افراد ناسازگار را در اولین قرار ملاقات حذف کنید، چه؟ تئوری دلبستگی می تواند راه را به شما نشان دهد. با ما همراه باشید تا راهی مطمئن به شما نشان دهیم تا با اطمینان بیشتری کیس موردنظر خود را آنالیز و شناسایی کنید.

کاهش وزن با تمرکز بر دو شبکه مغزی

کاهش وزن با تمرکز بر دو شبکه مغزی

کسانی که مغزشان مقاومت بیشترو بهتری در برابر وسوسه دارد و به طور خودکار به دنبال غذا نیست، در کاهش وزن بهتر هستند. دانشمندان علوم اعصاب نشان داده اند که دو شبکه مغزی در کاهش وزن موفق بسیار تاثیرگذار هستند.

10 سایت خارجی - گزینه برتر مشاوره آنلاین برای 2021

۱۰ سایت خارجی - گزینه برتر مشاوره آنلاین برای ۲۰۲۱

اگر درمان در زمان خود و در فضای شخصی شما جذاب به نظر می رسد ، شما تنها نیستید.
اگرچه راه حل مناسبی برای همه نیست ، اما درمان آنلاین (معروف به سلامت از راه دور) به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین روش هایی است که افراد به دنبال خدمات بهداشت روانی هستند.

مشاوره آنلاین l چگونه وارد این حوزه شویم و موفق باشیم

مشاوره آنلاین l چگونه وارد این حوزه شویم و موفق باشیم

مشاوره آنلاین یک اصطلاح گسترده است و می تواند مشاغل مختلف را پوشش دهد. مشاغلی مانند این اغلب ظاهر می شوند ، فقط به این دلیل که بازار به آنها نیاز دارد. امروزه هرکسی که دارای دانش شایسته ای در مورد موضوعی خاص باشد می تواند در این زمینه مشاور شود.

مشاوره آنلاین  l بررسی دیدگاه های مراجعه کنندگان از تجربه مشاوره

مشاوره آنلاین l بررسی دیدگاه های مراجعه کنندگان از تجربه مشاوره

مشاوره در محیط اینترنت این پتانسیل رو داره تا در هر مکانی گسترش پیدا کنه. شرکت کنندگان زیادی به آرام بودن این فضای شخصی اعتقاد داشتند.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

درمان آنلاین ، که به عنوان درمان الکترونیکی ، مشاوره الکترونیکی ، تله درمانی یا مشاوره اینترنتی نیز شناخته می شود ، شامل ارائه خدمات بهداشت روان و پشتیبانی از طریق اینترنت است. این می تواند از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، کنفرانس ویدیویی ، چت آنلاین ، پیام رسانی یا تلفن اینترنتی رخ دهد.

ذهن آگاهی (mindfulness) چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت کرد؟

ذهن آگاهی (mindfulness) چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت کرد؟

در سراسر تاریخ، بشر تلاش می کرد تا دلایل عذاب کشیدن و راه های فرونشاندن آن را پیدا کند. پیش از این، همه سوالات مشترکی می پرسیم: «چرا من احساس بهتری ندارم؟» «برای آن چه کار می توانم بکنم؟» زندگی در این دنیا به صورت اجتناب ناپذیر، موجب می گردد که بدن ما با دردهای فیزیکی، بیماری یا کهولت سن و مرگ رو به رو گردد

بررسی تجربه مشاوره انلاین

بررسی تجربه مشاوره انلاین

این روز ها هر شخصی، کودک ، نوجوان ، جوان و همچنین سالمندان به یک مشاور با تجربه برای داشتن یک زندگی بهتر نیاز دارند. روانشناسان بسیاری درسطح جهان مشغول به خدمت رسانی در این حیطه هستند که با توسعه فضای مجازی، خدمات آنها نیز دستخوش تغییراتی شده است.

راهنمای زبان بدن در جلسه خواستگاری

راهنمای زبان بدن در جلسه خواستگاری

آیا میدانید درجلسه خواستگاری زبان بدن میتواند یک شناخت نسبی از شخص مقابل به شما بدهد؟ اشارات بدن یا زبان بدن به پیام‌های غیرکلامی گفته می‌شود که توسط حرکات اعضای بدن و حالات صورت میان افراد رد و بدل می‌شود. زبان بدن می‌تواند به‌خوبی احساسات را انتقال دهند

9 عادت بد در زبان بدن که ترک آنها آسون نیست

۹ عادت بد در زبان بدن که ترک آنها آسون نیست

حتما این جمله را زیاد شنیده اید؛ عادت های بد خیلی سخت شکسته میشوند. در اینجا چندین اشتباه در زبان بدن وجود دارد که به سختی میتوان آن ها را ترک کرد. پس اگر بتوانید آن ها را کنار بگذارید؛ بعدها از خودتان تشکر خواهید کرد