باز اکنون > روان مقاله > مشاوره آنلاین - چگونه وارد این حوزه شویم و موفق باشیم

مشاوره آنلاین - چگونه وارد این حوزه شویم و موفق باشیم

باز اکنون

مشاوره آنلاین ممکن است حرفه ای باشد که قبلاً به آن توجه نکرده اید ، اما مشاوره همچنان یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است. اگر بر مهارتی مسلط شده اید و آگاه هستید و مایل به مشاوره هستید ، هیچ چیز مانع شما نمی شود. می توانید از این مهارت ها استفاده کرده و مکانی را پیدا کنید که در آن می توانید کارهایی را برای کمک به دیگران هست آغاز کنید. در بازار رقابتی امروز ، بسیاری از صاحبان مشاغل هستند که به متخصص نیاز دارند تا بتواند مسائل خاصی را که دارند حل کند. و از آنجا که اینترنت می تواند ما را بدون توجه به مکانی که در آن قرار داریم متصل کند ، آنها معمولاً به دنبال شرکت های مشاوره آنلاین حرفه ای هستند که بتوانند راه حل هایی را ارائه دهند. تعداد فزاینده ای از مردم به عنوان مشاور مشاغل آزاد مشغول به کار هستند و این اقدامی محبوب برای افرادی از صنایع مختلف است. در گذشته ، این گزینه بیشتر در دسترس مدیران ارشد بود که بازنشستگی پیش از موعد گرفتند و تجربه قابل توجهی داشتند. با این حال ، اکنون فرصت ها بیش از هر زمان دیگری وجود دارد و افراد باید از آنها استفاده کنند. بنابراین ، برای تبدیل شدن به یک فریلنسر مشاوره آنلاین جدی چه چیزی لازم است و بهترین استراتژی برای کمک به شما در این زمینه چیست؟ در این مقاله ، ما جزئیات بیشتری در مورد این موضوع بحث خواهیم کرد


مشاور آنلاین از چه نوع راه ارتباطی استفاده می کند؟

  • تماس های ویدئویی روش استاندارد ارتباط است ، زیرا امکان برقراری ارتباط رودررو را فراهم می کند.
  • چت زنده و تماس تلفنی  یک گزینه عالی است که در آن می توانید هرگونه پیام  یا صحبتی را مبادله کنید.
  • تماس های گروهی نیز به ویژه هنگامی که چندین مشتری به طور همزمان وجود دارد مورد نیاز است.
  • انتقال پرونده هایی که حاوی اطلاعات ضروری به مشتریان هستند و برعکس.
  • هنگامی که صفحه رایانه در حین مشاوره به اشتراک گذاشته می شود (در وبینارها عالی عمل می کند) ، پخش صفحه نمایش مفید است.

چگونه می توان امروز مشاوره آنلاین عالی ارائه داد؟ جایگاه خود را انتخاب کنید.باز اکنون

هنگامی که در ابتدای حرفه مشاوره آنلاین خود هستید ، ابتدا باید طاقچه خود را ایجاد کنید. تصمیم بگیرید و بازار هدف را انتخاب کنید. ضروری است که مشتریان ایده آلی را که در تلاش برای دستیابی به آنها هستید ، بشناسید. از خود بپرسید آیا می خواهید خدمات خود را برای افراد ، تیم ها یا کل شرکت ها ارائه دهید. به سراغ بازاری بروید که بیشترین تخصص را نیاز دارد ، زیرا مشاغل به راحتی در دسترس خواهند بود. فروش دانش آنلاین می تواند به سرعت و به آسانی انجام شود ، به همین دلیل مواردی نیز وجود دارد که افرادی سعی می کنند خدماتی را بفروشند که در واقع اطلاعات کمی در مورد آنها دارند. اما برای موفقیت ، باید تجربه واقعی داشته باشید.

در اینجا چند سوال وجود دارد که می تواند به شما در مشاوره آنلاین بهتر کمک کند:

  • چه نوع خدماتی در صنعت شما موجود نیست؟
  • مشکلاتی که مردم بیشتر از همه با آن دست به گریبان هستند چیست؟
  • مهمترین فرصتها کجا هستند ، کجا می توان آنها را پیدا کرد؟
  • چه چیزی خدمات شما را متفاوت می کند؟ مشتری ایده آل کیست؟
  • چه کسی از آنچه شما ارائه می دهید بیشترین سود را خواهد برد؟

راه اندازی بستر خود

از آنجا که مشاغل مشاوره ای زیادی به صورت آنلاین وجود دارد ، این بدان معناست که تقاضای زیادی در حوزه های مختلف وجود دارد. اینترنت به مشاغل مشاوره ای کمک قابل توجهی کرد زیرا مشاوران اکنون می توانند در سطح جهانی کار کنند. این واقعیت همچنین بازارهای جدیدی را به ارمغان آورد که می توانند به افراد در مشاغل مستقل مشاوره کمک کنند. اگر می خواهید نمایه خود را تنظیم کنید ، بازارهای مستقل مکان مناسبی هستند. گاهی اوقات این بازارها به دلیل نرخ پایین پرداخت می شوند ، اما فرصت های خوبی نیز وجود دارد. یکی از جنبه های مهم که باید در نظر بگیرید ، گوگل است. اگر افراد نام شما را در موتور جستجو تایپ می کنند ، می خواهید نمایه و وب سایت شما را پیدا کنند. بنابراین ، مطمئن شوید که همه اطلاعات مهم و مرتبط در مورد خودتان ، شغل و مشاوره آنلاین را که انتخاب کرده اید قرار دهید.


ایجاد ساختار قیمت گذاری در خصوص مشاوره های آنلاین

هنگامی که تصمیم به راه اندازی مشاغل مشاوره آنلاین می گیرید ، یکی از مراحل دشوارتر انتخاب قیمت شما است. انتخاب هزینه مناسب برای خدمات شما می تواند چالش برانگیز باشد ، اما شما این توانایی را دارید که گزینه های مختلف را امتحان کنید. یک گزینه خوب برای شروع ، تعیین نرخ ثابت پروژه است که قیمت محصول کار از پیش تعیین شده را تعیین می کند. گزینه دوم صورتحساب ساعتی است. آنچه با نرخ صورتحساب ساعتی مفید است این است که به مشتریان شما اجازه می دهد تعداد ساعات مورد نیاز برای تکمیل یک محصول کاری را تخمین بزنند. هر دو گزینه به هر دو طرف کمک می کند تا بدانند چه نوع بودجه ای از این همکاری انتظار می رود. با این حال ، مزیت شارژ بر ساعت این است که توضیح نحوه تغییر یا اضافه کردن کار بر تعداد ساعات مورد نیاز آسان تر خواهد بود.


خدمات خود را l مشاوره آنلاین l به بازار عرضه کنید.باز اکنون

آگاهی مردم از خدمات شما ، ایده شما را به یک تجارت واقعی تبدیل می کند. اگر فکر می کنید تجربه لازم را دارید ، زمان شروع فرایند بازاریابی فرا رسیده است. آنچه مهم است این است که برای انجام این کار حتی مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید. مشتریان نمی خواهند هزینه مشاوره و کمک یک فرد معمولی را بپردازند.

آنها تجربه و تخصص و همچنین سابقه اثبات شده موفقیت را می خواهند. ایجاد نام تجاری خود با قرار گرفتن در مقام یک متخصص در صنعت بسیار مهم است. برای انجام این کار ، سعی کنید برخی از توصیه های خود را برای شروع رایگان ارائه دهید. یک راه برای انجام این کار ایجاد مقالات یا فیلم هایی است که در آن در مورد نکات مختلف در موقعیت خود صحبت می کنید. با ارائه این نکات ، به شما کمک می کند تا در معرض دید قرار بگیرید و بینش بیشتری کسب کنید.

این محتوای با کیفیت را ارسال کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر توصیه ها و نکات شما موفق و مفید باشد ، مردم می خواهند با شما کار کنند. مراحل آینده ممکن است شامل ایجاد کتاب شما ، توسعه دوره ها و غیره باشد. هنگامی که شما به عنوان یک متخصص و متخصص شناخته می شوید ، شانس شما برای استخدام بیشتر خواهد بود.

یافتن مشاغل مشاوره آنلاین

هنگامی که تصمیم می گیرید مشاغل مشاوره آنلاین خود را شروع کنید ، بزرگترین هدف شما جذب مشتری خواهد بود. در ابتدا ، این یک چالش بزرگ خواهد بود ، اما با صبر و کار سخت ، هر چیزی را می توان به دست آورد. یافتن پشتیبانی از مخاطبین خود و استفاده از منابع آنلاین متعدد ، همراه با بسترهای کاری مستقل ، به شما کمک می کند تا خود را تثبیت کرده و حرفه خود را بسازید.

شما همچنین می خواهید تا آنجا که ممکن است پروژه های زیادی را برای ایجاد آن مجموعه مهم انتخاب کنید. یک ایده عالی هنگام شروع کار این است که به یک سازمان مشاوره برجسته تر بپیوندید. مزیت اینجا این است که سازمان از قبل قابل مشاهده است ، و ممکن است بتوانید پروژه های سریع تری را دریافت کنید. فقط از شرایط و ضوابطی که سازمان هایی مانند این از شما درخواست می کنند مطلع باشید.


مشاوره آنلاین

ما در کنار شما هستیم

از ما بپرسید

پاسخ گوی شما هستیم

آزمون آنلاین

خود را بهتر بشناسید

نظرات و پیشنهادات شما