باز اکنون > روان بووک > کتاب چراغ دل زنت را روشن کن | راز دلبسته کردن زن - الن کریدمن
چراغ دل زنت  را روشن کن
چراغ دل زنت  را روشن کن
کد محصول:۱۰۳
تعداد موجودی:۳۰عدد

چراغ دل زنت را روشن کن

۱

فرم ورود

چراغ دل زنت  را روشن کن
چراغ دل زنت را روشن کن
آقایانی که قصد دارند محبت و توجه همسرشان را نسبت به خودشان بازگردانند خواندن این کتاب را پشت گوش نیندازند . . راهکارهای الن میتواند روابط عاطفی شما را بهبود ببخشد. با خواندن کتاب چراغ دل زنت را روشن کن و توجه کامل به توصیه های الن کریدمن میتوانید مهر و محبت همسرتان را برای همیشه از آن خود کنید.

نویسنده :
الن کریدمن
انتشارات : البرز
مترجم : عباس چینی

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | چراغ دل زنت را روشن کن

عشق یعنی: مرد علاقمند باشد بداند زن روزش را چگونه سپری کرده است
عشق یعنی:بیدار شدن مرد در ساعت ۳ بامداد برای غذا دادن به نوزاد
عشق یعنی: دست در دست هم به قدم زدن پرداختن
عشق یعنی :اگر زن غذا تهیه کرده است مرد ظرف هارا بشوید و اشگزخانه را تمیز کند
عشق یعنی:از زن گرسیدن که دوست دارد کدام کانال تلوزیون را تماشا کند
عشق یعنی: مرد از بستر بیرون رود تا ببیند سگ در حیاط برای چه پارس میکند.


باز اکنون
الن کریدمن Ellen Kreidman بیش از ۳۰ سال ... برنامه های دکتر الن آموزش ، انگیزه و الهام بخش میلیون ها زن و مرد برای برقراری ارتباط مجدد با همسر و احیای دوباره عشق خود بوده است. کتابهای صوتی وی به نجات ازدواج بی شماری کمک کرده اند. برنامه های او با عنوان Light His Fire و Light Her Fire برای دستیابی به یک هدف نهایی ، برای تقویت عشق ، اشتیاق و برقراری ارتباط بین زوج ساخته شده است .
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.