باز اکنون > روان بووک > ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست می‌خورند| اثر جان گاتمن
ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست..
ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست..
کد محصول:۱۰۰
تعداد موجودی:۵۰عدد

ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست..

۱

فرم ورود

شابک: ۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۵-۷۸-۰
نویسنده: جان گاتمن
تعداد صفحات: ۳۲۱
ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست..
باز اکنون
ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست می‌خورند
 این کتاب می‌کوشد با نگاهی کاربردی به نیازها و مسائل زندگی مشترک، چه در مرحله انتخاب همسر و چه در دوران پس از ازدواج، بپردازد. ارائه سبک‌ها و روش‌های مؤثر در شناخت، برقراری ارتباط و گفت‌وگو، توجه متقابل به نیازها و در نهایت بازسازی روابط آسیب‌دیده یا گرفتار بحران، از اهداف این مجموعه است. امید است با توجه به پیچیدگی جوامع امروزی، کلیدهای همسران موفق گامی در جهت تحکیم خانواده و دستیابی به جامعه‌ای سالم و پرنشاط باشد.

نویسنده :
جان گاتمن
انتشارات : انتشارات صابرین
مترجم : ویدا لطفی

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | ازدواج‌ها چرا موفق می‌شوند و چرا شکست می‌خورند

اصلا تعجب‌آور نیست که بگوییم هر فکری که شما درباره کسی دارید، اغلب نحوه رفتار شما با او را می‌سازد؛ اما زمانی که موضوع ازدواج و زندگی باشد، این حقیقت ساده، نتایج بزرگی به دنبال خواهد داشت. طرز تفکر شما در مورد همسرتان و رابطه‌تان می‌تواند سلامت زندگی‌تان را تعیین کند. مشکلات زندگی وقتی به سادگی ایجاد می‌شوند که افکار و احساسات شما تخریب شوند. اگر افکار درونی شما دیدگاهی منفی از همسرتان در زندگی به تصویر کشد، هر چهار عنصر مخرب قوی تر از پیش در رابطه شما وارد می‌شوند و ندای درون شما بیشتر حالت منفی می‌گیرد. زمانی که این اتفاق می‌افتد، خطر نادیده گرفته شدن احساساتتان در اثر نکات منفی بیشتر می‌شود و شما وارد مرحله آخر زندگی خود می‌شوید که من آن را «سراشیبی تنهایی و فاصله می‌خوانم. از آنجا که اکثر ما به احساس و شم درونی خود اعتماد دارد، تشخیص اینکه چه موقع این دریافت‌های درونی باعث تحریف می‌شوند، دشوار است. دو سناریو را در نظر بگیرید. در اولی، بیل با بدخلقی وارد خانه می‌شود و شروع به فریاد زدن می‌کند که خانه کثیف است. همسرش بتی با خود فکر می‌کند:«حتما حال خوشی ندارد. این رفتارش واقعا مرا ناراحت می‌کند. کاش وقتی این‌قدر عصبانی نبود، این حرف‌ها را می‌زد. تعجب می‌کنم چه اتفاقی در محل کارش افتاده که این‌قدر او را عصبی کرده است؟»


باز اکنون
جان گاتمن John M. Gottman نویسنده و روانشناس آمریکایی متولد ۲۶ آپریل سال ۱۹۴۲ در جمهوری دومینیکن چهارمین روانشناس تاثیرگذار بیست و پنج سال اخیر است. چرا که راه کارهای او تحول چشگیری در جلسات روان درمانی ایجاد کرد و به دنبال آن مشاوره ازدواج وارد فرهنگ آمریکایی شد. این نویسنده چهل سال از عمر خود را صرف تحقیق درباره مسئله‌ی ازدواج کرد. کتاب های جان گاتمن جزو پر فروش ترین آثار در زمینه زناشویی بوده و به ده‌ها زبان مختلف نیز ترجمه شده‌ است
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.