باز اکنون > روان بووک > مشخصات، قیمت و خرید کتاب آن یک چیز I اثر گری کلر
آن یک چیز
آن یک چیز
تامین کننده:
کد محصول:
تعداد موجودی:۱عدد

آن یک چیز

۱

فرم ورود

آن یک چیز
چرا کتاب آن یک چیز را بخوانم ؟
کتاب آن یک چیز، جزو ۱۰۰ کتاب برتر تمام تاریخ، در زمینه رشد فردی و کسب‌و‌کار، با فروش بیش از ۱ میلیون نسخه است. این کتاب با تمرکز بر اصلی ساده اما نادیده گرفته شده، توانست به میلیون‌ها نفر کمک کند تا بتوانند تاثیرات مثبت قابل ملاحظه‌ای در تمامی جنبه‌های زندگی خود، به‌وجود آورند.  در این کتاب شاهکار ابتدا با بیان نکاتی سودمند نظیر استفاده از اصل ۸۰/۲۰ و اجتناب از انجام چند کار همزمان و توضیح در مورد آن‌ها، به ما کمک می‌کنند تا از عوامل مزاحم دوری کنیم و بهره‌وری خود را افزایش دهیم. آن‌ها در ادامه به بیان این موضوع می‌پردازند که اصلی‌ترین عامل موفقیت، این است که مهم‌ترین چیز را برای خود مشخص کنیم. مهم‌ترین چیز برای هر فرد، بسته به نوع و شرایط زندگی، روحیات، علاقه‌ها و شخصیت فرد، متفاوت است.

نویسنده : گری کلر
انتشارات : انتشارات صابرین
مترجم : حسین خدادادی

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | آن یک چیز

بسیاری از اهداف بزرگ می تواند بد باشند. نه اینکه از اهدافتان دست بکشید اما خیلی از آنها ممکن است خوب نباشند. خیلی ها اهداف ماهانه و سالانه دارند اما شما باید بر روی اهداف الان خود تمرکر کنید، توجه کنید که الان چه کاری میتوانید انجام دهید که باعث رشد شما شود و در نهایت به اهداف روزانه، ماهانه و سالانه خود برسید. می توانید اهداف خود را در آخر هفته برنامه ریزی کنید در حالی که همین الان می توانید بر روی انجام آن تمرکز کنید. چیزهایی که قابل دسترس است و انجام دادن آنها همین الان می تواند به شما کمک کند. اگر زیادی بر روی یک تصویر بزرگ تمرکز کنید، شروع آن می تواند سخت شود و حواس پرتی ایجاد کند. هدف های ما مانند دومینو هستند، اگر یک دومینو کوچیک را بردارید و آن را برروی یک دومینو بزرگ قرار دهید چهار برابر بزرگ تر دیده می شود. این شبیه اهداف الان ما است، اگر اینگونه فکر کنیم ممکن است قادر نباشیم از همین ابتدا از پس بزرگترین آن بربیاییم. کاری که می توانیم انجام دهیم این است که دومینو ها را به گونه ای تنظیم کنیم که اهداف روزانه، ماهانه و سالانه خود را انجام دهیم و بتوانیم با تمرین کردن و کار کردن بر روی هدف فعلی، بزرگترین دومینو را به راحتی از کار بندازیم. اگر بر روی یک چیز تمرکز می کنید لازم نیست تنها بر روی یک بخش یا یک جنبه از آن کار کنید. اگر در حال بازی کردن شطرنج هستید لازم نیست تنها شطرنج را بازی کنید بلکه شما می توانید با خواندن و صحبت کردن با افرادی که اطلاعات بیشتری نسب به شما دارند بر روی آن کار متمرکز شوید.


باز اکنون
گری کلر در سال ۱۹۵۷ در تگزاس متولد شد. مادر و پدر او معلم بودند. بعد از ارتقای پدر گری به عنوان مدیر دبیرستان، خانواده او به ساحل شمالی خارج از هیوستون نقل مکان کردند. متولد شدن گری در خانواده‌ مربیان، زمینه‌ساز رویکرد آموزشی کلر در تجارت و موفقیت او شد. گری همواره از مادر و پدر خود قدردان بوده و زندگی خود را مدیون آن‌ها، می‌داند. گری کلر ، ابتدا قصد حضور در دانشگاه را نداشت. او پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به موسیقی پرداخت. البته کمی بعد به والدینش اطلاع داد که قصد تحصیل در دانشگاه را دارد. در نتیجه کلر در دانشگاهی که خواهر و پدرش قبلا در آن تحصیل کرده بودند، درس خواند (دانشگاه بایلور – Baylor). او در دوران تحصیل در دانشگاه، درس‌هایی از حقوق، حسابداری، بانکداری، املاک و مستغلات را هم همزمان مطالعه می‌کرد. درست در این دوران گری به املاک علاقه‌مند شد. کلر در ادامه تحصیل به‌دنبال دریافت مدرک بیمه رفت که در دانشگاه ارائه می‌شد. در سال آخر تحصیلش، شرکت‌های مختلف املاک به دنبال فارغ‌التحصیل‌های دانشگاه بایلور بودند و در نتیجه با کلر نیز مصاحبه کردند. کلر بعد از فارغ‌التحصیلی به آستین نقل مکان کرده و کار خود را در آنجا آغاز کرد.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.