باز اکنون > روان بووک > مشخصات، قیمت و خرید کتاب اصل گرایی I اثر گرگ مک کیون
اصل گرایی
اصل گرایی
تامین کننده:
کد محصول:
تعداد موجودی:۱عدد

اصل گرایی

۱

فرم ورود

اصل گرایی
چرا کتاب اصل گرایی را بخوانم ؟!
یکی از کتاب‌های بی‌نظیری است که در زمینه بازدهی و راندمان افراد نوشته شده است. عنوان این کتاب در ابتدا ممکن است کمی گمراه‌کننده به نظر برسد. این احتمال وجود دارد که از خودتان سوال کنید: اصل گرایی چه ارتباطی به بازدهی و راندمان دارد؟ در ادامه این مسئله را به صورت کامل برای شما بیان خواهیم کرد. مطالعه کتاب‌هایی که در حوزه رشد و توسعه فردی نوشته شده برای تمامی کسانی که به دنبال رسیدن به خوشبختی و موفقیت هستند لازم است. یکی از کتاب‌های عالی که تاکنون در زمینه توسعه فردی نوشته شده و می‌تواند کمک زیادی در زمینه زندگی و کسب و کار به ما بکند، اصل گرایی است که توسط گرگ مک کیون نوشته شده است. برای چنین هدفی لازم است تلاش و کوشش بیهوده را متوقف کنیم و یاد بگیریم به تمامی چیزهایی که بازدهی و اثربخشی را از ما سلب می‌کنند جواب رد بدهیم. اگر می‌خواهید موثر باشید باید فقط به چیزهایی بپردازید که واقعاً اهمیت دارند. مک کیون بر این باور است که هر گاه در زندگی به مشکل یا چالشی برخورد کردید از خودتان سوال کنید: « آیا چیزی که من با آن روبرو هستم واقعاً ضروری است؟ » اگر جوابتان مثبت بود به آن کار بپردازید و در غیر این صورت آن را کنار بگذارید.

نویسنده : گرگ مک کیون
انتشارات :
مترجم :

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | اصل گرایی

اصل‌ گرایی یعنی در طول روز کارهای کمتری انجام دهیم ولی همین کارهای کمتر را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. در واقع باید یاد بگیریم که سر خودمان را بیهود شلوغ نکنیم؛ زیرا درگیر بودن به معنای بازدهی بالا نیست. ممکن است افراد زیادی را بشناسیم که خیلی کار می‌کنند ولی هیچ گاه به هدف و مقصد خودشان نمی‌رسند و فقط سر در گم هستند. برای بررسی و کاوش در زندگی خود وقت بگذارید یکی از مسائل مهم این است که باید زمانی را به بررسی زندگی خود اختصاص دهید. خیلی از افراد تصور می‌کنند که مشغول بودن در زندگی و کسب و کار خیلی خوب است و وقتی کسی سرش بیش از حد شلوغ باشد به این معنا است که بهره‌وری بالایی دارد و موفق است. این در حالی است که چنین چیزی اصلاً واقعیت ندارد. بهره‌وری به این معنا است که بکمترین کار را انجام دهیم و در عوض بیشترین کارایی را در خود به نمایش بگذاریم. اگر به دنبال تعریف واقعی بهره‌وری هستید باید برای بررسی زندگی خود وقت صرف کنید و به کارهای خودتان فکر کنید. این کار باعث می‌شود که کارهای غیرمجاز و بیهوده را از زندگی خود حذف کنید. افرادی که اصل گرا هستند تلاش می‌کنند برای بررسی زندگی خود وقت صرف کنند، از خودشان سوال بپرسند و کارهای اضافی را تا حد امکان از زندگی خودشان حذف نمایند. بررسی و فکر کردن پیرامون زندگی باعث افزایش خلاقیت، انعطاف‌پذیری و باز شدن ذهن می‌شود. با خوندن کتاب اصل گرایی متوجه خواهید شد که فکر کردن به زندگی کاری است که باید به صورت منظم انجام دهید.


باز اکنون
گرگ مک کیون (Greg McKeown) (متولد ۱۹۷۷ در لندن، انگلیس) نویسنده سخنران عمومی، استراتژیست رهبری و تجارت و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است. در سال ۲۰۱۲، مجمع جهانی اقتصاد مک کیون را به انجمن رهبران جوان جهانی وارد کرد. جدیدترین کتاب پرفروش وی ، Essentialism: The Discipined Pursuit of Less ، (Crown Business ، آوریل ۲۰۱۴) ، یک کتاب تجاری و خود رهبری است که در آن چگونگی کشف موارد ضروری، چگونگی حذف موارد غیر ضروری و نحوه ساخت آن به عنوان مثال تا آنجا که ممکن است بدون تلاش برای انجام آنچه واقعاً مهم است انجام شود
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.