باز اکنون > روان بووک > کتاب هنر عشق ورزیدن | اثر اریک فروم
هنر عشق ورزیدن
هنر عشق ورزیدن
کد محصول:۱۰۴
تعداد موجودی:۳۰عدد

هنر عشق ورزیدن

۱

فرم ورود

هنر عشق ورزیدن
باز اکنون
هنر عشق ورزیدن
اریک فروم عشق را از همه جهات در این کتاب مورد مطالعه قرار داده است.این کتاب به شما یاد میدهد لازمه دستیابی به استعداد عشق ورزیدن رسیدن به تکامل شخصیت است (پس به دنبال دستورالعمل های ساده در این کتاب نباشید )عشق رابطه ی متقابل با سطح رشد دارد در واقع نمیتوان بدون توجه به سطح رشد تسلیم عشق شد. .

نویسنده :
اریک فروم
انتشارات : جامی
مترجم : سعدالله علیزاده

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | هنر عشق ورزیدن

آیا عشق ورزیدن هنر محسوب مى‌شود؟ اگر قبول کنیم که چنین است؛ در نتیجه حصول به آن احتیاج به دانش و کوشش دارد و یا اینکه عشق احساس مطبوعى است که تجربه آن فقط به اقبال آدمى بستگى دارد و تنها آن‌کس که خوش اقبال است «عاشق مى‌شود»؟ اساس این کتاب کوچک بر قضیه نخست استوار است، حال آنکه بى‌تردید امروزه بیشتر مردم به قضیه دوم اعتقاد دارند.


باز اکنون
اریک فروم Erich Fromm  نویسنده، روانکاو، جامعه‌شناس آمریکایی-آلمانی در ۲۳ مارس سال ۱۹۰۰ در آلمان به دنیا آمد. اریک فروم تحصیلات خودش را در دانشگاه‌های هیدِلبرگ و مونیخ تکمیل کرد و دوره‌ی تخصص خود را در موسسه روانکاوی برلین ادامه داد.. اریک فروم در اواخر عمرش به سوئیس رفت و در سال ۱۹۸۰ در سوئیس درگذشت. دکتر فروم با دانش بسیار وسیع و استعداد منحصر به فرد خود موضوعات بسیار پیچیده را به شیوه‌اى زنده، انسانى و فوق‌العاده جالب مینوشت.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.