باز اکنون > روان بووک > کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان | اثر جان گاتمن
کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان
کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان
کد محصول:۱۰۱
تعداد موجودی:۴۰عدد

کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

۱

فرم ورود

کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

راهنمای مردان برای شناخت زنان
 این کتاب نتیجه چهل سال تجربه جان گاتمن و مشاهدات همکارانش در این حیطه است این کتاب به شما یاد میدهد که چگونه یک همسر ایده آل باشید. به این سوال که زنان از مردان چه میخواهند بارها پا سخ داده شده اما این کتاب نگاهی متفاوت و علمی به این سوال دارد.کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان به ریزترین سوالات مردان در مورد زنان پاسخ میدهد.

نویسنده :
جان گاتمن و دیگران
انتشارات : نسل نو اندیش
مترجم : فاطمه باغستانی

باز اکنون

فهرست مطالب

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

بخش ششم

بخش اول : شناخت یک زن
بخش دوم: قرار گذاشتن با یک خانم
بخش سوم: صمیمیت با یک زن
بخش چهارم: عشق‌ورزی با یک زن
بخش پنجم: زندگی کردن با یک زن
بخش ششم: دوست داشتن یک زن برای همیشه

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | راهنمای مردان برای شناخت زنان

اولین چیزی که یک زن در مرد خود جست و جو میکند چیست؟ شکم سیکس پک؟ حساب ۶ رقمی؟ مردی خوشتیپ و قد بلند که سوار بر اسب سپیدش باشد؟ نه – اصلا اولین چیزی که یک زن به دنبال آن است یک ویژگی ساده است: قابل اعتماد بودن .بله قابل اعتماد بودن. اکنون قبل از آنکه دستی به پشت خودتان بزنید و بگویید خب او که می داند . من مرد قابل اعتمادی هستم و کتاب را کنار بگذارید دوباره بیندیشید. قابل اعتماد بودن ربطی به این ندارد که رابطه شما طولانی مدت شده باشد یا نه ربطی هم به وفاداری شما ندارد درست است که این موارد مهم است اما برای تبدیل کردن شما به مردی قابل اعتماد کافی نیستند. تصور کنید شما جهانگردی در سرزمینی بیگانه هستید و این کتاب راهنمای قلب و ذهن و البته بد ن این سرزمین بیگانه است.درست مثل زمانی که به دیدن کشوری ناشناخته می روید باید آماده شوید کتابچه راهنما را بخوانید تجهیزات لازم را جمع اوری کنید زبان مقصد را مطالعه کنید و تا جاییکه می شود در مورد فرهنگ تاریخ و آداب آن منطقه تحقیق کنید. این همان غوطه وری کامل است . همچنین باید سرزمین جدید را نیز بیاموزید باید بدانید که چه چیز جرم محسوب می شود و مجازاتش چیست هیچ کس دوست ندارد در سرزمینی ناشناخته و غریب اسیر زندان شود سرزمین زنان از این قاعده مستثنی نیست.


باز اکنون
جان گاتمن John M. Gottman نویسنده و روانشناس آمریکایی متولد ۲۶ آپریل سال ۱۹۴۲ در جمهوری دومینیکن چهارمین روانشناس تاثیرگذار بیست و پنج سال اخیر است. چرا که راه کارهای او تحول چشگیری در جلسات روان درمانی ایجاد کرد و به دنبال آن مشاوره ازدواج وارد فرهنگ آمریکایی شد. این نویسنده چهل سال از عمر خود را صرف تحقیق درباره مسئله‌ی ازدواج کرد. کتاب های جان گاتمن جزو پر فروش ترین آثار در زمینه زناشویی بوده و به ده‌ها زبان مختلف نیز ترجمه شده‌ است
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.