باز اکنون > روان بووک > کتاب هنر درمان | اثر اروین د یالوم
هنر درمان
هنر درمان
کد محصول:۱۰۵
تعداد موجودی:۳۰عدد

هنر درمان

۱

فرم ورود

هنر درمان
باز اکنون
هنر درمان
این کتاب چکیده ی تجربه بالینی منحصر به فرد نویسنده در زمینه ی روان درمانی اگزیستانسیال و گروه درمانی است،هنر درمان مخاطبان عادی و متخصص را با هم فرا می خواند؛ و با کلامی جذاب درس زندگی، درمانگری و ارتباط می دهد، این کتاب، حاصل دانش عمیق، سال ها کار بالینی، استعداد، ذکاوت اروین د یالوم است. در این کتاب نکته یا سرنخی خواهیم یافت که درارتباط با یک انسان ( موجودی منحصر به فرد که می تواند درمانگر یا بیمار خوانده شود) به کارمان بیاید.

نویسنده :
دکتر اروین د.یالوم
انتشارات : قطره
مترجم : دکتر سپیده حبیب

فهرست مطالب

مشخصات ( کتاب)

نحوه ارسال

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴- ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۱۳ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
پست سفارشی :

این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان انتخاب نوع پرداخت بصورت ، پرداخت درب منزل پس از تحویل کالا و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال پست سفارشی ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود ۸ هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.
ارسال رایگان خریدهای اینترنتی :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید ۲۵۰ هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف ۲-۵ روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده می شود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

بریده ای از کتاب | هنر درمان

در آغاز جوانی زمانی که به زندگی پیش رویمان می اندیشیم همچون کودکانی هستیم که پیش از بالا رفتن پرده در تماشاخانه نشسته اند و مشتاقانه در انتظار آغاز نمایشند اینکه نمی دانیم حقیقتا چه اتفاقی در شرف وقوع است خود نعمتی است . اگر می توانستیم اینده را ببینیم گاه این کودکان زندانیان محکومی به نظر می آمدندنه محکوم به مرگ که محکوم به زندگی و حتی در این حال بی خبر از معنای محکومیتشان. و یا در جایی دیگر : ما هم چون گوسفندانی هستیم که در مزرعه و پیش چشم قصابی که آن ها را یک به یک طعمه خویش می سازد به جستجو مشغولند همین است که در روزهای خوش زندگی از بدی هایی که سرنوشت برایمان در چنته دارد از بیماری فقر نقص عضو و از دست دادن بینش و خرد غافلیم.


باز اکنون
اروین د یالوم Erwin Yalom در سال ۱۹۵۶ در بوستون در رشته پزشکی و در سال ۱۹۶۰ در نیویورک در رشته روانپزشکی فارغ‌التحصیل شد و بعد از خدمت سربازی، در سال ۱۹۶۳ استاد دانشگاه استنفورد شد. در همین دانشگاه بود که الگوی روانشناسی هستی گرا یا اگزیستانسیال را پایه‌گذاری کرد. یالوم هم آثار دانشگاهی متعددی تألیف کرده‌است و هم چند رمان موفق دارد. او جایزه انجمن روان‌پزشکی آمریکا را در سال ۲۰۰۲ دریافت کرد، اما بیشتر به عنوان نویسنده رمان‌های روانشناختی، به ویژه رمان مشهور وقتی نیچه گریست شهرت دارد.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.