باز اکنون > خدمات مشاوره > مشاوره فردی

نیاز به کمک دارید؟ دیگر تنها نیستید

مشاوره فردی چیست؟

همه ما انسانها بواسطه اجتماع، شخصیت و هویت خود را درک و کشف می کنیم. در این میان گاهی از بازخوردهای منفی اجتماع و یا عوامل دیگر با مشکلاتی روبرو می شویم. این مشکلات، موانع و چالشها یک امر کاملا طبیعی است. این ما هستیم که با عملکرد منطقی می توانیم این مشکلات و موانع را حل کرده و خود را به موفقیت، خوشبختی و آرامش برسانیم. مشاوره فردی بهترین راهکار ممکن در این مواقع است. مواردی مانند تصمیم گیری های مهم، مشکلات روحی و روانی و صدها مورد دیگر که بهتر است در این مواقع حتما با مشاور در ارتباط باشیم. زیرا ممکن است خودمان نتوانیم بهترین تصمیم و عملکرد را در این مواقع داشته باشیم.


باز اکنون
باز اکنون

 روانشناس در مشاوره فردی به افراد کمک می‌کند هیجان های ناشی از خاطرات ناخوشایند کودکی، عادت های مضر، برداشت های غلط و غیر عقلانی، خطاهای شناختی، قرارهای رفتاری نامطلوب خود را شناسایی کنند و آن‌ها را رفع کنند. مشکل ارتباطی یکی از مسائل رایج فردی است که بخاطر آن به مشاوره مراجعه می‌کنند، لازم است که انتظارات، ترس ها، توقعات، نیازها و منش های یک فرد بررسی شوند و وی را در رفع مشکلات خودش و جهت دادن به ارتباطش با دیگران کمک کرد.

ژ 1-179

دکتر نسرین محمدی نسب

روانشناس خانواده

ژ 1-117

دکتر احمد عابدی

مشاوره خانواده و کودک

ژ 1-97

مسعود هاشمی

مشاوره فردی و اعتیاد

ژ 1-95

دکتر سارا ذوالفقاری

نوروتراپیست و روانشناس

ژ 1-94

دکتر ساناز امیری

روانشناس کودک و نوجوان

ژ 1-93

دکتر یاشار پورنبی

روانشناس بالینی

ژ 1-92

دکتر سپیده رئیسی

روانشناس سلامت

ژ 1-91

دکتر حمید احدی

روانشناس شناختی

ژ 1-90

دکتر حوریه پورحنیفه

روانشناس کودکان استثنایی

ژ 1-89

دکتر طیبه موسوی

مشاور و روانشناس کودک

ژ 1-88

دکتر فرزانه یزدانی

روانشناس خانواده

ژ 1-86

دکتر مجتبی ریاحی

روانشناس سلامت

خدمات قابل ارائه در مشاوره فردی

 خدماتی نظیر مدیریت زمان ، رفع بی خوابی ، انتخاب همسر ، انتخاب رشته ، رفع افکار منفی ، مقابله با استرس ، راهکارهای موفقیت ، انواع مهارت های ارتباطی مانند افزایش اعتماد به نفس ، غلبه بر مشکلات ، رفع اختلالات شخصیتی ، مدیریت بحران و … در قالب مشاوره فردی قابل ارائه است. شما می توانید در محیطی محرمانه مشکلات خود را با مشاورین ما در میان گذاشته و راهکار مناسب آنرا دریافت کنید. مشکلاتی نظیر استرس و بدبینی و … که در طی سالها بوجود آمده است به سادگی نمی توان آنها را برطرف کرد. برای حل این مشکلا معمولا مشاور روانشناس در ابتدا اقدام به شناخت فرد کرده و مورد را ریشه یابی می کند. پس از آن است که مرحله درمان شروع می شود و زمان و تعداد مراجعات به عوامل دیگری وابسته است.

مراحل مشاوره

نظرات و پیشنهادات